Google Ads Editör v1.5 Sürümü Yayınlandı!

Google Ads Editör’ ün 1.5 sürümü yayınlandı. Google, yayınlanan güncelleme ile reklam gücü için yeni araçlar, ek öneriler için destek ve resim uzantıları getiriyor. Google Ads Editor, Google Ads kampanyalarınızı yönetmek için kullanılan indirilebilir bir uygulamadır. Bazı reklam verenler, kampanyalarını web ara yüzünü kullanarak yönetmek için reklam düzenleyici kullanmayı tercih etmektedir.

Google, “Bu sürüm, reklam gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak yeni araçlar, ek öneriler için destek ve resim uzantıları içeriyor” diyerek yeni güncellemeyi tanıttı. Güncelleme ile reklam ayrıntıları arasında yer alan reklam gücü sütununu inceleyerek duyarlı arama ağı reklamlarının gücünü kontrol etmek mümkün oldu. Kampanya performansını geniş ölçekte artırmak için ek öneri türleri desteklenmeye başlandı. Arama düğmeleri, konum bilgileri, web sitesi bağlantıları gibi eklentilerle reklam detaylandırmayı sağlayan resim uzantıları da yayınlanan yeni sürüm ile desteklendi.

Google Ads Editor 1.5 sürümündeki yeniliklerin listesi aşağıda verilmiştir. Web ara yüzünde bu özelliklerden herhangi birini kullanmanız durumunda, özellikler Google Ads Editör güncellemeleri sayesinde kolaylıkla erişilebilir olacaktır.

 1. Hesaba, kampanyalara, reklam gruplarına veya aynı etikete sahip tüm öğelere göre filtreleme
 2. Etikete göre filtreleme
 3. Resim uzantıları
 4. Önceki türe atlamak için kısayol
 5. Hesap sınırı hataları için iyileştirilmiş mesajlar
 6. İstatistik sütunlarında güncelleme
 7. Duyarlı arama ve görüntülü reklamlar için reklam gücünü kontrol etme
 8. Ayrıntılı öneriler
 9. Uygulama kampanyaları için satıcı feed’ i
 10. Dinamik reklam feed’ i
 11. Yeni kullanıcılar için ipuçları
 12. Uygulama ön kayıt kampanyaları
 13. Yerel reklamlar için işletme adı ve daha fazla öneri

 

 

Bu Gönderiyi Paylaş: