Dijital Reklam Ajansı ile Çalışmanın Faydaları

Dijital pazarlama terimi, uzun akademik açıklamalara ihtiyaç duymayacak kadar açık ve net bir tanımdır: Dijital kanalları kullanan verimli bir pazarlama yöntemi olup bu kanalların önde gelenleri ise; internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

Günümüzde dijital pazarlama, tüketici davranışına benzersiz yaklaşımı ile yalnızca yeni bir pazarlama trendi olmanın çok daha ötesinde.

Dijital pazarlama alanında yapmamız gereken birçok konu mevcutken bireysel mi çalışmalı bir uzmanla mı çalışmalı soruları akıllara geliyor.

Birçok artısının yanı sıra yeni gelen vergi düzenlemeleri de göz önüne alındığında bu soruya tek cevap güvenilir bir ajans ile çalışmak olacaktır. Uzman bir ekip ile çalışırken hesaplarınız düzenli olarak incelenir ve daha iyi performans elde etmek adına analizlerle desteklenir. Profesyonel hesap yönetimi ile yatırım getirinizi %85’e varan oranlarda arttırarak maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

  • Reklam performansınız gün ve saat bazında incelenerek, maliyetleri karşılaştırılır. Yapılan karşılaştırma sonucunda,  kullanıcıların hizmetinizle daha çok ilgilendiği saatlere özel tekliflendirmeler  yapılır.
  • Sitenizdeki tıklamalar ile sizin için anlamlı olan satış, arama gibi değerli sayılacak işlemlerin takibi yapılır.
  • Sadece istediğiniz yerdeki kullanıcılara ulaşılarak gereksiz müşteri trafiğini engellenir.
  • Binlerce kelimeden oluşan firmaya özel negatif anahtar kelime listeleri ile sizi gereksiz maliyetlendirmelerden kurtarır.
  • Google Analytics hizmeti ile web sitenizdeki tüm trafik ve kullanıcı davranışları ölçülerek gerekli optimizasyonlar sağlanır.

Uzman ile çalışırken siz sadece reklam hedeflerinizi, reklam yapmak istediğiniz ürün/hizmet çeşidini bildirirsiniz. Anahtar kelimeler, reklam metinleri, kampanya ayarları ve tüm diğer düzenlemeler uzman kişiler tarafından yapılır. Tüm talepleriniz için 7/24 yönetim panelinizi kullanabileceğiniz gibi e-posta, çevrimiçi destek ya da telefonla da kolayca ulaşabilir ve firmanıza özel müşteri yetkiliniz ile tüm işlemlerinizi yakından takip edebilirsiniz.