Shoploop Kullanıma Sunuldu

Shoploop Kullanıma Sunuldu

Google geçtiğimiz günlerde yeni projesi Shoploop’u tanıttı. Bu uygulama hem sosyal medya hem alışveriş imkanlarını birlikte sizlere sunuyor. Çevrimiçi alışveriş yapmanın yeni yolu olarak tanıttığı bu uygulama kullanıma sunuldu.

Bu uygulama en fazla 90 saniyelik videolarla ürün tanıtımı yapılan bir e-ticaret formatı. Tanıtılan ürünler ile ilgili ürün fiyat bilgileri de yine bu uygulamada yer alıyor.

Tanıtım aşamaları ile birlikte bu uygulama videolar sahip oldukları satın alma bağlantısıyla satış işlemlerine yönlendirebiliyor ve satış tamamlanıyor.

Burada nasıl videolar olabileceğine küçük bir örnek verelim. Mesela bir makyaj kanalınız var. Kullandığınız ürünleri teker teker tanıtıyorsunuz ve bunları alabilecekleri bağlantıları ekliyorsunuz. Ya da eski kıyafetlerinizi satmak istiyorsunuz ve 90 saniyeliğine podyum sizin. Kıyafetleriniz ile çekebileceğiniz videoyu Shoploop’a yükleyebilir ve kısa sürede alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdilik reklam kısmı ile ilgili bir detay yok ama eminiz kısa süre içerisinde en popüler reklam türleri arasında yer alacaktır. Bu zamana kadar tavsiyemiz hemen bir Shoploop hesabı açmanız ve bu platforma ekleyebileceğiniz içerikleri planlamanız yönünde olacaktır.

Bu Gönderiyi Paylaş: